MOJE LOUNY TV: PŮLNOČNÍ PŘEDÁVÁNÍ VYSVĚDČENÍ
Deváťáci lounské 1. ZŠ J.A. Komenského si svá poslední vysvědčení přebírali netradičně, o půlnoci ve škole.
Dojemná chvilka, poslední přání štěstí v životě ze strany třídních učitelek i ředitelky školy.
Fajn akce, na kterou se jen tak nezapomene.












































Napsat komentář